O nas - ARTISTS MUSIC POLSKA - WYTWÓRNIA MUZYCZNA

O nas


Od lat tworzymy marki osobiste i pomagamy artystom zaistnieć na rynku muzycznym. Zdobyte doświadczenie wykorzystujemy, aby kreować nowe projekty. Zawsze otwarci na nowości, podchodzimy indywidualnie do każdej osoby, wykorzystując w pełni jej potencjał. Muzyka wypełnia całą naszą przestrzeń i sprawia, że z radością i z zaangażowaniem podejmujmy się nowych wyzwań. Twoją twórczość wydamy w dystrybucji cyfrowej oraz pomożemy Ci zaistnieć na rynku muzycznym.

Zespół

Jarek Jurek

Manager

Manager artystów i polskich zespołów muzycznych. Właściciel agencji artystycznej. Twórca wielu projektów muzycznych, w których brały udział największe osobistości polskiego rynku muzycznego. Wizjoner i pomysłodawca „Razem Robimy Dobro”. W wolnym czasie śpiewa i gra na gitarze, zarażając ludzi pozytywną energią.

Wojtek Zarębski

Dziennikarz

Dziennikarz, specjalizujący się w reklamie i promocji. Właściciel agencji eventowej. Na co dzień pracujący jako prezenter muzyczny, prowadzi imprezy na najwyższym poziomie. Jego pasją, którą zamienił w pracę, jest miksowanie muzyki oraz śpiewanie.

Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy